هتل گوتکه مال

5star

توضیحات :

هتل گوت که مال نخستین مرکز اقامتی تفریحی ۵ ستاره با پارک آبی در کشور می باشد که واقع در خیابان دانشگاه سمنان است و در سال ۱۳۹۰ مورد بهره برداری قرازر گرفت . این مجموعه متشکل از ۶۳ باب  لوکس و شیک واحد اقامتی مدرن با کلیه امکانات اقامتی و رفاهی، آماده پذیرایی از ۲۵۰ میهمان می باشد.این مجموعه  خاص با امکاناتی نظیر پارک آبی با ظرفیت ۵۰۰ شامل: فضای اختصاصی کودکان، چاله فضایی، بومرنگ، سرسره های تند و کند، سونا و جکوزی، اتاق ماساژ و آب درمانی، رودخانه آرام، دریاچه موج، کافی شاپ، رستوران ایرانی با ظرفیت ۴۰۰ نفر، رستوران فرنگی با ظرفیت ۴۰۰ نفر، بزرگترین تالار پذیرایی سمنان با ظرفیت ۱۲۰۰ میهمان، سالن ویژه عقد و جشن تولد، کافی شاپ با ظرفیت ۱۰۰ نفر، موزه فرش و صنایع دستی، مجتمع تجاری ۲۰ واحدی (بانک، صرافی، آژانس مسافرتی، فروشگاه پوشاک و آرایشگاه) همواره آماده پذیرایی از میهمانان خود می باشد. ضمنا لازم بذکر است این مجموعه تنها مرکز اقامتی تفریحی در مسیر زائران و مسافران تهران مشهد می باشد.

آدرس :سمنان-بلوار قائم-خیابان دانشگاه فاصله تا فرودگاه : ۱۵ دقیقه با ماشین فاصله تا حرم : ۱۵ دقیقه با ماشین فاصله تا راه آهن : ۲۵ دقیقه با ماشین فاصله تا پایانه : ۱۰ دقیقه توضیحات دیگر :

امکانات هتل


یخچال

تلویزیون

سوئیت

رستوران

اینترنت

سرویس فرنگی

پارکینگ

نمازخانه

ماهواره

لابی

اینترنت در لابی

استخر

حمام

فروشگاه و غرفه

سالن ورزش

سالن ورزش

نقشه هتل

Map Data
Map data ©۲۰۱۶ Google
Map DataMap data ©۲۰۱۶ Google
Map data ©۲۰۱۶ Google
Map

Satellite

نوع اتاق صبحانه رایگان نفر رایگان ظرفیت (نفر) قیمت رزرو اتاق
اتاق یک تخته
دارد ۱ ۱ ۱,۷۴۰,۰۰۰ رزرو اتاق
اتاق دو تخته
دارد ۱ ۱ ۲,۳۷۰,۰۰۰ رزرو اتاق
اتاق سه تخته
دارد ۱ ۱ ۲,۸۶۰,۰۰۰ رزرو اتاق
سوییت چهار نفره
دارد ۱ ۴ ۳,۳۵۰,۰۰۰ رزرو اتاق
قانون لغو رزرو
در صورت درخواست مسافر برای لغو رزرو به هر علت، مطابق قانون هتل فوق عمل خواهد شد. در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو، اتاق برای مسافر خالی نگاه داشته شده و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد.

خواهشمند است برای سایر موارد با پذیرش هتل هماهنگ نمایید.

 

بلیط هواپیما