هتل گل نرگس نائین

توضیحات:هتل سه ستاره گل نرگس در شهر تاریخی و زیبای نائین قرارگرفته است. این هتل در سال ۱۳۸۷مورد بهره برداری قرار گرفت و درحال حاضر پذیرای تعداد بیشماری از هموطنان و گردشگران خارجی و شرکت ها و نهادهای دولتی و خصوصی بوده است. هتل گل نرگس در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع و زیربنای حدود ۲۲۰۰مترمربع در ۲طبقه،دارای ۲۸باب اتاق مجهز ۲ و۳ تخته،رستوران مجلل با ظرفیت ۲۰۰نفر، لابی خصوصی در طبقات،پارکینگ سر پوشیده اختصاصی، تالار برگزاری مراسم و همایش،لاندری،اینترنت پر سرعت بی سیم،خدمات روم سرویس،تاکسی سرویس و…میباشد. هتل گل نرگس نائین بعنوان اولین وتنها هتل شهرستان نائین با سرمایه بخش خصوصی وحمایت سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری کشور به بهره برداری رسیده است. هتل گل نرگس نایین مکانی  ایده آل برای مشکل پسندانی است که نیاز به محیطی دنج و آرام برای سپری کردن ایام فراغت خود دارند.

آدرس : ابتدای جاده نائین به تهران – بلوار حسین قاطمی – بالاتر از دانشگاه فاصله تا فرودگاه : ۶۰ دقیقه با ماشین فاصله تا حرم : فاصله تا راه آهن : فاصله تا پایانه : توضیحات دیگر :

امکانات هتل


یخچال

تلویزیون

سوئیت

رستوران

اینترنت

سرویس فرنگی

پارکینگ

نمازخانه

ماهواره

لابی

اینترنت در لابی

استخر

حمام

فروشگاه و غرفه

سالن ورزش

صبحانه رایگان

نقشه هتل

Map Data
Map data ©۲۰۱۶ Google
Map DataMap data ©۲۰۱۶ Google
Map data ©۲۰۱۶ Google
Map

Satellite

نوع اتاق صبحانه رایگان نفر رایگان ظرفیت (نفر) قیمت رزرو اتاق
یک تخته
دارد ۰ ۱ ۱/۰۳۹/۰۰۰ رزرو اتاق
دو تخته
دارد ۱ ۲ ۱/۶۸۰/۰۰۰ رزرو اتاق
سه تخته
دارد ۱ ۳ ۲/۱۵۰/۰۰۰ رزرو اتاق
قانون لغو رزرو
در صورت درخواست مسافر برای لغو رزرو به هر علت، مطابق قانون هتل فوق عمل خواهد شد. در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو، اتاق برای مسافر خالی نگاه داشته شده و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد.

خواهشمند است برای سایر موارد با پذیرش هتل هماهنگ نمایید.

 

بلیط هواپیما