هتل نگارستان کاشان

توضیحات:

هتل ۴ ستاره نگارستان ارديبهشت ماه ۱۳۹۰ در نزدیکی مجموعه باغ فین کاشانمورد بهره برداری قرار گرفت. این هتل دارای ۵۶ باب اتاق می باشد که چشم انداز همه اتاق ها به باغ فین بوده و نمایی بسیار زیبا را از شهر تاریخی کاشان در اختیار میهمانان گرامی قرار می دهد همچنین این هتل با امکانات و تجهیزات لوکس و برخورداری از استانداردهای بین المللی کیفیت، خدمات گردشگری، تسهیلات و سرویس‌های مورد نیاز را در بخشهای مختلف هتل به میهمانان عزیز ارائه می‌کند این چشم اندازهای زیبا با ایجاد احساسی دلنشین، اقامت آرام را در این شهرستان رویایی به خاطراتی ماندگار و همیشگی تبدیل خواهدکرد. بعضی سوئیت ها دارای بالکن دلباز و بی نظیری هستند که با اشراف به باغ فین به شما امکان بهره بردن از هوا و طبیعت زیبای کاشان را می دهد. فاصله هتل تا فرودگاه ۱۰ دقیقه با ماشین می باشد.

آدرس : خیابان امیر کبیر ، جنب باغ فین کاشان فاصله تا فرودگاه : ۲۰۰ کیلومتر فاصله تا حرم : فاصله تا راه آهن : فاصله تا پایانه : توضیحات دیگر :

امکانات هتل


یخچال

تلویزیون

سوئیت

رستوران

اینترنت

سرویس فرنگی

پارکینگ

نمازخانه

ماهواره

لابی

اینترنت در لابی

سرویس ایرانی

کافی شاپ

فروشگاه و غرفه

بیلیارد

صبحانه رایگان

نقشه هتل

Map Data
Map data ©۲۰۱۶ Google
Map DataMap data ©۲۰۱۶ Google
Map data ©۲۰۱۶ Google
Map

Satellite

نوع اتاق صبحانه رایگان نفر رایگان ظرفیت (نفر) قیمت رزرو اتاق
اتاق دو تخته ، دبل(تخت به هم چسبیده).
دارد ۱ ۲ ۲/۹۲۰/۰۰۰ رزرو اتاق
اتاق دو تخته ، توئین (تخت از هم جدا).
دارد ۱ ۲ ۲/۹۲۰/۰۰۰ رزرو اتاق
اتاق سه تخته
دارد ۱ ۳ ۳/۷۲۰/۰۰۰ رزرو اتاق
قانون لغو رزرو
در صورت درخواست مسافر برای لغو رزرو به هر علت، مطابق قانون هتل فوق عمل خواهد شد. در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو، اتاق برای مسافر خالی نگاه داشته شده و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد.

خواهشمند است برای سایر موارد با پذیرش هتل هماهنگ نمایید.

 

بلیط هواپیما