هتل زاگرس خوانسار

توضیحات:

هتل ۳ ستاره زاگرس با محيطي آرام و دلپذير و ترکیبی از معماري سنتي و مدرن همراه با دكوراسيون زيبا در شهر كوهستاني و زيباي خوانسار از توابع استان اصفهان قرار گرفته است.

اين هتل با موقعيتي  منحصرفرد در دل طبيعت خوانسار و در دامنه رشته كوه هاي زاگـــرس و در  نزدیکی پارك زيباي سرچشمه و با چشم انداز بسيار زيبا ، مكان مناسب و آرامي جهت گذراندن اوقات خوش شما ميهمان گرامي ميباشد

اتاق هاي اين مجموعه با امكانات رفاهي مطلوب  مانند سيستم حرارتي و برودتي مركزي ، تلوزيون با امكان دريافت شبكه هاي ايراني و ۲ كانال ۲۴ ساعته پخش فيلم (خانوادگي و كودك)، ميني بار و روم سرويس همچنين چشم انداز زيبا از شهر وكوهستان ، محيطي آرام و خاطره انگيز را براي شما به ارمغان می آورد.

آدرس : اصفهان – خوانسار – خیابان شهید رجایی – پارک سرچشمه – هتل بزرگ زاگرس فاصله تا فرودگاه : ۱۶۰ کیلومتر فاصله تا حرم : فاصله تا راه آهن : فاصله تا پایانه : توضیحات دیگر :

امکانات هتل


یخچال

تلویزیون

سوئیت

رستوران

اینترنت

سرویس فرنگی

پارکینگ

نمازخانه

ماهواره

لابی

اینترنت در لابی

سرویس ایرانی

کافی شاپ

فروشگاه و غرفه

سالن ورزش

صبحانه رایگان

نقشه هتل

Map Data
Map data ©۲۰۱۶ Google
Map DataMap data ©۲۰۱۶ Google
Map data ©۲۰۱۶ Google
Map

Satellite

نوع اتاق صبحانه رایگان نفر رایگان ظرفیت (نفر) قیمت رزرو اتاق
اتاق دو تخته
دارد ۱ ۲ ۲/۳۵۰/۰۰۰ رزرو اتاق
سوئیت یک خوابه
دارد ۱ ۳ ۳/۹۰۰/۰۰۰ رزرو اتاق
سوئیت دوخوابه
دارد ۰ ۵ ۵/۰۰۰/۰۰۰ رزرو اتاق
قانون لغو رزرو
در صورت درخواست مسافر برای لغو رزرو به هر علت، مطابق قانون هتل فوق عمل خواهد شد. در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو، اتاق برای مسافر خالی نگاه داشته شده و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد.

خواهشمند است برای سایر موارد با پذیرش هتل هماهنگ نمایید.

بلیط هواپیما